Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím coockies, které jsou nezbytné pro provoz, analýzu návštěvnosti a pro součásti webu využívajících služby společnosti Google a Facebook. Coockies můžete zakázat nebo vymazat v nastavení svého prohlížeče.
Více informací.


PŘIHLÁŠKA AKTIVIT
Týdne uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby

Předpoklady úspěšné registrace


Registrovat se můžete průběžně až do konce Týdne, tedy do 27. května.
(uveďte např. název divadla)

Pro správnou funkčnost aplikace je vyžadován zapnutý JavaScript.
Datum konání akce by mělo alespoň částečně být mezi 19. a 27. květnem 2018.

DŮLEŽITÉ

  1. Pořadatel bere na vědomí, že NIPOS jako zastřešující koordinátor projektu nenese právní odpovědnost vůči účastníkům jednotlivých akcí, za přímé i nepřímé následky škod, vzniklé v průběhu konkrétních dílčích kulturních a kulturně-vzdělávacích akcí, přihlášených jejich pořadateli do Týdne uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby. NIPOS není oprávněn vstupovat do právních vztahů mezi pořadateli a účastníky jednotlivých akcí, ani řešit případné spory mezi nimi.
  2. Pořadatel je informován a srozuměn se zařazením údajů o akci do interní databáze NIPOS pro možnost informování pořadatele a osob s pořadatelem spolupracujících o projektu „Týden“ a dalších aktivit v oblasti amatérského umění která jsou v gesci NIPOS-ARTAMA. Údaje obsažené v interní databázi NIPOS budou využívány zásadně k nekomerčním a v vědecko-výzkumným účelům.
  3. Přihlašující se seznámil s Prohlášením pořadatele k zásadám ochrany osobních údajů, bere jej na vědomí a ztotožňuje se s ním. Viz: PROHLÁŠENÍ POŘADATELE K ZÁSADÁM OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ.

 


pata webu

© Národní informační a poradenské středisko pro kulturu