MAPA AKTIVIT CELÉ REPUBLIKY

Pro správnou funkčnost aplikace je vyžadován zapnutý JavaScript.
Počet akcí zaregistrovaných k dnešnímu dni: 183
Název AkceMísto konáníDatum konání
Vzdělávání francouzskou metodou Jacques LecoqSpolkový dům KD Mlejn, Praha 13-Stodůlky20.5.2017
10:00 - 17:00
RozPUKni se a SNIDomov pro seniory Chodov - Divadlo S´Est NOIR, Praha 421.5.2017
14:30 - 15:30
Cesta třešňovým sademDomov pro seniory Chodov, Praha 424.5.2017
14:00 - 15:00
Forró (brazilský tanec) Open ClassBradance , Praha 27.5.2017
15:30 - 17:45
Dech.Pohyb.Tanec.Domov pro seniory Chodov, Praha 425.5.2017
14:00 - 15:00
TUŽKOU, HLÍNOU, BARVOU, SVĚTLEM...GALERIE DDM , Olomouc22.5.2017 - 26.5.2017
Minulost a přítomnost našeho městaRadnice města Postoloprty, Postoloprty24.5.2017 16:00 - 28.5.2017 00:00
Představujeme absolventy školysálek Kulturního zařízení města Postoloprty, Postoloprty24.5.2017 16:30 - 28.5.2017 00:00
Dny otevřených dveříZUŠ Harmony, Dolní Brežany23.5.2017 15:00 - 24.5.2017 18:00
Za naším huménkemDivadlo U Hasičů, Praha 227.5.2017
18:00 - 20:15
Jak píšeme aneb Večer s tvůrčím psaním 3Koncertní sál Lidové konzervatoře, Ostrava-Přívoz25.5.2017
17:00 - 18:30
GUITAR SESSION 2017Koncertní sál a jednotlivé učebny Lidové konzervatoře, Ostrava-Přívoz27.5.2017
10:00 - 16:00
Absolventský koncert Karla Fouska a Miroslavy TrvajovéKlub Parník, Ostrava26.5.2017
19:00 - 20:30
DIVADLO HROU – VÁŽNĚ I NEVÁŽNĚ 4Sál Lidové konzervatoře, Ostrava-Přívoz26.5.2017
18:00 - 19:30
DIVADLO HROU – VÁŽNĚ I NEVÁŽNĚ 4Sál Lidové konzervatoře, Ostrava-Přívoz25.5.2017
18:00 - 19:30
KVÍTEK JMÉNEM S…Koncertní sál Múzické školy (přízemí), Ostrava-Mariánské Hory25.5.2017
17:30 - 19:00
Jarní besídkaKoncertní sál Múzické školy (přízemí), Ostrava-Mariánské Hory24.5.2017
16:00 - 17:00
Digitální zrcadlovka a výtvarná fotografieFotoateliér Lidové konzervatoře, Ostrava-Přívoz23.5.2017
15:00 - 18:00
Tak trochu blues…Koncertní sál Múzické školy (přízemí), Ostrava-Mariánské Hory22.5.2017
17:00 - 18:30
Třídní večírek kytaristůZákladní umělecká škola Dačice, koncertní sál, Dačice25.5.2017
18:00 - 19:00
Závěrečný koncert žáků Koncertní sál , Slavonice24.5.2017
18:00 - 19:00
Barevná paletaMěstské muzeum a galerie Dačice, Dačice26.5.2017 09:00 - 28.5.2017 16:00
Noční živočichovéH2O – sklepní prostor, Praha 328.5.2017
18:00 - 21:00
Olgoj Chorchoj v EKOParku v LiberciPrvní volnočasový EKOPark v Liberci, Liberec28.5.2017
10:00 - 18:00
Hrátky s čertemHornické muzeum Příbram, Příbram20.5.2017
18:00 - 19:30
Knihkupecké čítání – O kuliferdoviKnihkupectví a nakladatelství Pistorius & Olšanská, Příbram25.5.2017
16:00 - 16:30
Proti pokroku Proti demokraciiMalé svatohorské divadélko Gymnázia pod Svatou Horou, Příbram23.5.2017
19:00 - 20:15
Zobcové flétnyHudební škola Yamaha, U Leskavy 27, Brno23.5.2017
10:00 - 13:00
Tvoříme společně pro radostZákladní škola s RVIVT, Teplice, Plynárenská 2953, Teplice24.5.2017
14:00 - 16:00
Tenkrát na záchoděKulturní dům, Hradec 20.5.2017
19:00 - 20:30
Koncert Malého evropského orchestruCafé Prostoru NTK, Praha 620.5.2017
20:00 - 21:00
Knabenkantorei Basel a Radost Praha - společný koncertSecesní sál Na Marjánce, Praha 6 - Břevnov26.5.2017
18:30 - 20:00
Koncert sboru předškolních dětí ŤutínciZámek Křinec, Křinec28.5.2017
14:00 - 15:00
Absolventský koncert žáků ZUŠ Refektář Profesního domu Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy, Praha 1 - Malá Strana25.5.2017
19:00 - 21:30
Koncert posluchačů Univerzity třetího věkuv bývalém kině Svratka v Brně - Jundrově, Brno20.5.2017
13:30 - 15:00
Na dobrou noc aneb Dívka s emailovýma očima Kino Sokol, Roudnice nad Labem27.5.2017
15:00 - 17:00
Děti dětem – Duhová pohádkaDivadlo Karla Pippicha Chrudim, Chrudim23.5.2017
17:00 - 18:30
Trutnov v tanciMěstský úřad Trutnov, Trutnov24.5.2017 16:45 - 26.5.2017 15:00
"Nové objekty"Domov mládeže, Brno - Komárov22.5.2017 08:00 - 26.5.2017 13:00
Setkání členů Asociace výtvarných pedagogů v Galerii hl. m. PrahyGalerie hl. m. Prahy - Dům U Kamenného zvonu, Praha27.5.2017
14:00 - 16:00
Edukativní programy GHMP a umělecké vzděláváníEdukační centrum GHMP v Colloredo-Mansfeldském paláci, Praha22.5.2017
12:30 - 18:30
Tak ve čtyři před školouProstranství před ZŠ Kuncova, Praha 1325.5.2017
16:00 - 17:30
Ananas v galerii aneb Dadaismus na scéněZŠ a MŠ Brno-Chrlice , Brno25.5.2017
16:00 - 19:00
Od hračky k filmuZŠ a MŠ Brno-Chrlice , Brno24.5.2017
14:00 - 17:00
Koncert pěveckého sboru Akordum a klavírního dua Mašindová-MarečekUhříněveské Muzeum, Praha 1028.5.2017
19:00 - 20:15
Knihovna pod lípouZámek Valdštejnů, Litvínov24.5.2017
13:00 - 16:00
Absolventský koncertZUŠ Lounských, Praha 4-Nusle25.5.2017
18:00 - 19:30
Libeňské jaro mladýchLibeňský zámeček, Obřadní síň, Praha 8-Libeň24.5.2017
19:00 - 20:00
Absolventský koncertZUŠ Lounských, Praha 4 - Nusle23.5.2017
18:00 - 19:00
Relaxace hrouMateřské centrum Na zámečku, Nové Město nad Metují26.5.2017
18:00 - 19:30
Malý herec – Velké divadloMateřské centrum Na zámečku, Nové Město nad Metují26.5.2017
17:00 - 17:45
DrátenictvíVlastivědné muzeum Jesenice, pobočka Muzea TGM Rakovník, Jesenice26.5.2017
10:00 - 15:00
Zvířátka a Petrovští, Dva tovaryšisokolovna Moravské Knínice, Moravské Knínice20.5.2017
16:00 - 18:00
Laureátské večery 2017Moving Station, Plzeň20.5.2017 18:00 - 28.5.2017 21:30
Náctileté diamanty na zámkuZámek, Prostějov24.5.2017
16:30 - 18:00
Závěrečné vystoupení Literárně-dramatického oboru ZUŠ Evy RandovéČinoherní studio města Ústí nad Labem, Ústí nad Labem26.5.2017
17:00 - 20:30
Osmá Trnkova zahrada – ZVUK, RYTMUS, POHYBveřejný prostor, Plzeň28.5.2017
14:00 - 18:00
Absolventský koncertZUŠ Gustava Waltera, sál školy, Bílina24.5.2017
17:30 - 18:30
WALTERSHOW 2017ZUŠ Gustava Waltera, sál školy, Bílina25.5.2017
17:00 - 18:30
WALTERSHOW 2017ZUŠ Gustava Waltera, sál školy, Bílina24.5.2017
10:00 - 11:30
WALTERSHOW 2017ZUŠ Gustava Waltera, sál školy, Bílina23.5.2017
17:00 - 18:30
"Zveme vás na návštěvu"ZUŠ Gustava Waltera, Bílina24.5.2017
09:00 - 11:00
"Zveme vás na návštěvu"ZUŠ Gustava Waltera, Bílina23.5.2017
09:00 - 11:00
"Zveme vás na návštěvu"ZUŠ Gustava Waltera, Bílina22.5.2017
09:00 - 11:00
Absolventský koncert žáků hudebího oboruZUŠ Pardubice-Polabiny, Lonkova 510, Pardubice25.5.2017
18:00 - 20:00
Týden uměleckého vzdělávání v Divadle loutek OstravaDivadlo loutek Ostrava, Ostrava21.5.2017 - 28.5.2017
Arteatelier Vltavská OpenORCO, 6. patro Arteatelier Vltavská Open, Praha 722.5.2017 14:00 - 26.5.2017 18:00
Improshow: TAMTi + IMPROFIELBuranTeatr, Brno27.5.2017 - 27.5.2017
10. festival amatérské tvorbyGalerie Kotelna, Říčany20.5.2017 10:00 - 27.5.2017 16:00
Zpěváci na zámkuZámek Fryštát – obřadní síň, Karviná-Fryštát25.5.2017
18:00 - 19:30
Absolventský koncertZákladní umělecká škola Bedřicha Smetany - koncertní sál, Karviná-Mizerov25.5.2017
17:30 - 19:00
Absolventský koncertZákladní umělecká škola Bedřicha Smetany - koncertní sál, Karviná-Mizerov23.5.2017
17:30 - 19:00
Hlas Anne FrankovéLetiště České Budějovice, České Budějovice24.5.2017
20:00 - 21:00
Pohádková říše Středisko volného času Ivančice – Horizont, Ivančice27.5.2017
14:00 - 18:00
Kreativní dílny s dokreslovačkou v Muzeu Karla ZemanaMuzeum Karla Zemana, Praha 127.5.2017 12:00 - 28.5.2017 18:00
Chakra dance – tancem k vyladění čakerStudio Nuevo, horní sál, Praha 124.5.2017
17:30 - 19:00
TVOŘIVÁ DÍLNA – KOŠÍK Z PEDIGUDŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE JIŽNÍ MĚSTO, Praha20.5.2017
09:00 - 16:00
Keramicko-výtvarná Výstava – CESTA KOLEM SVĚTAToulcův dvůr, Praha-Hostivař26.5.2017 10:00 - 28.5.2017 18:00
Dostaví se Oscar WildeDivadlo Kampa, Praha 122.5.2017
19:30 - 21:00
DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2017Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola Turnov, Turnov27.5.2017 08:00 - 28.5.2017 17:00
Výstava KrajobrazGalerie Voyeur, Tábor20.5.2017 - 28.5.2017
Činoherní kluv uvádí: ŤAPÁKOVCIČinoherní klub, Praha 128.5.2017
19:30 - 21:30
Činoherní klub uvádí: POINCARÉHO DOMNĚNKAČinoherní klub, Praha 121.5.2017
19:30 - 21:00
Činoherní klub uvádí: TORPÉDO PRO TEBEČinoherní klub, Praha 120.5.2017
19:30 - 21:00
Třídní koncert žáků ZUŠ – oddělení smyčců ZUŠ Kaplice - kaple, Kaplice26.5.2017
17:30 - 18:30
Vernisáž výstavy prací žáků výtvarného oboru ZUŠPoštovní muzeum Vyšší Brod, Vyšší Brod25.5.2017
17:00 - 18:00
Koncert žáků OmleničkaOmlenička, Kaplice20.5.2017 - 20.5.2017
Cestou necestouMUZEUM MLADOBOLESLAVSKA, MLADÁ BOLESLAV20.5.2017 09:00 - 28.5.2017 17:00
Empírový denzámek Čechy pod Kosířem, Čechy pod Kosířem20.5.2017
10:00 - 23:59
ŠIKULOVÉRegionální informační centrum Česká Skalice, Česká Skalice20.5.2017 00:00 - 24.5.2017 09:00
JAK TO CHODÍ V GRAFICEZákladní umělecká škola Police nad Metují, Police nad Metují22.5.2017 15:40 - 24.5.2017 17:55
FILMOVÁNÍ V GRAFICEZákladní umělecká škola Police nad Metují, Police nad Metují22.5.2017 00:08 - 24.5.2017 12:00
Namaluj si dlaždičkuŽivot 90, z.ú., Praha 125.5.2017
12:00 - 14:00
Módní přehlídka Života 90Život 90, z.ú., Praha 125.5.2017
16:00 - 18:00
Tvorba panenek z ovčí vlny v Životě 90 – pro senioryŽivot 90, z.ú., Praha 125.5.2017
12:00 - 17:00
Zafoukej větříčkuHoliday Park Mlázovy, Mlázovy28.5.2017
15:00 - 17:00
Mezi dvojím zasyčením kosy Divadlo Dagmar Komorní scéna "U" , Karlovy Vary26.5.2017
10:00 - 11:00
Strach má velké oči, uši, zuby...Divadlo Dagmar Komorní scéna "U" , Karlovy Vary23.5.2017
18:00 - 18:30
Divadlo Činema uvádí: Cesta do říše filmuMěstská knihovna v Praze , Praha27.5.2017
10:00 - 19:00
Koncert (nejen) tatínkůmKolárovo divadlo, Police nad Metují22.5.2017 - 22.5.2017
Den otevřených dveří na Vyšší odborné škole hereckéVyšší odborná škola herecká, Praha 4 - Michle26.5.2017
10:00 - 13:00
Koncert AlejsboruMuzeum Bedřicha Smetany v Praze, Praha 125.5.2017
18:00 - 19:15
Lounské dividlo 2017Vrchlického divadlo Louny, Louny27.5.2017
08:00 - 17:00
Pan Metr a pan Míček, Ema a FrantišekKC Zahrada Praha , Praha 423.5.2017
16:00 - 18:00
JARA TVÁŘ RADOSTNÁKostel sv. Filipa a Jakuba v Parku Pod Kotnovem, Tábor28.5.2017
18:00 - 19:00
Dětské představení Slon a mravenecSalesiánské středisko mládeže - klubovna U hrocha, Praha 827.5.2017
13:30 - 15:00
ATELIÉR D (řečová a mluvní výchova pro děti a mládež) - ochutnávková lekceDAMU, Praha 125.5.2017
14:30 - 19:00
Koncert dětských pěveckých sborůGymnázium dr. Pekaře, Mladá Boleslav22.5.2017
16:00 - 17:30
Rozkvetlý AltíkStudio ALTA, Praha 7 23.5.2017
14:30 - 17:30
Výtvarný happening ORIGAMI V PARKUPark u letního kina Turnov - pod červeným bukem ve středu parku, Turnov24.5.2017
13:30 - 18:00
Velký taneční koncert ZUŠ Zdeňka BurianaKulturní dům Kopřivnice, Kopřivnice24.5.2017 16:00 - 26.5.2017 11:00
Rozvoj kreativity v pohybu a kontaktní improvizaciStudio Nuevo, horní sál, Praha 122.5.2017
17:00 - 21:00
Létání v oblacíchKampa, sraz u obřích miminek, Praha 123.5.2017
17:30 - 19:30
OL&MI: LAND ART hravě a anglickyPetřínské sady, Praha 125.5.2017
17:30 - 19:30
Divadelní představení "Vrány"Kulturní dům Uherčice, Uherčice26.5.2017
20:00 - 21:15
Futrál VIII.Restaurace a penzion u Větrného mlýna, Kuželov27.5.2017 18:00 - 28.5.2017 01:00
Slavné scény z českých operSmolnice - statek č. p. 4, Smolnice21.5.2017
16:00 - 17:00
Slavné scény z českých operStátní zámek Jezeří, Horní Jiřetín20.5.2017
16:00 - 17:00
Výtvarný happening 2017Místem konání je park před ZŠ U Sýpek v Kroměříži a vnitřní prostory školy. V případě nepříznivého počasí se akce koná ve škole. , Kroměříž26.5.2017
09:00 - 12:00
21. obnovená svatojanská krojovaná pouť s kulturním programem kostel sv. Jana Nepomuckého, Železný Brod 20.5.2017
11:00 - 17:00
Koncert pro cizince i našinceKoncertní sál ZUŠ Rýmařov, Rýmařov22.5.2017
17:00 - 18:00
Žabí princKnihovna města Ostravy, pobočka Hadnovská, Ostrava-Muglinov22.5.2017 14:00 - 26.5.2017 16:00
MALBA V PLENÉRU v parku PortheimkyGalerie Portheimka, Praha 520.5.2017 10:00 - 28.5.2017 17:00
Cvrčci hrají a zpívají všemHudební ateliér Mgr. Pavla Kratochvíla, Pohořelice21.5.2017
15:00 - 16:00
ZA ŽIDYChrast a okolí, Chrast u Chrudimi20.5.2017 08:00 - 21.5.2017 12:00
Absolventský koncert žáků výtvarného oboruSál ZUŠ Židlochovice, Robertova vila, Židlochovice25.5.2017
17:00 - 18:30
Vystoupení žáků tanečního oboru v RajhraděNa Městečku, Rajhrad u Brna20.5.2017
13:30 - 15:30
Škola staré hudbyMusAcad, Brno20.5.2017
10:00 - 15:00
KLUBÍČKOKostel Stětí sv. Jana Křtitele, Kadaň, Kadaň24.5.2017
17:00 - 18:00
Muzicírování s přírodními živlySál Základní umělecké školy v Brandýse nad Labem, Brandýs nad Labem Stará Boleslav26.5.2017
17:00 - 18:15
ZAHRADADDM Symfonie Poděbrady, Poděbrady22.5.2017 - 26.5.2017
Zdeněk Raiser – Výstava obrazůGALERIE NAIVNÍHO UMĚNÍ s. r. o., Kutna Hora20.5.2017 17:00 - 28.5.2017 17:00
Tři princezny na krkuMěstské divadlo Železný Brod, Železný Brod27.5.2017
19:00 - 20:30
Ikonografie krajinySlavonice a okolí, Slavonice20.5.2017 - 21.5.2017
Nábřeží umělcůNábřeží řeky Labe v Hradci Králové, Hradec Králové22.5.2017 - 27.5.2017
Kutná Hora 2017Městské Tylovo divadlo, Kutná Hora20.5.2017 09:00 - 21.5.2017 15:30
Svatební noc u Křópalů v ohroženíZámek Přerov, Přerov26.5.2017
18:00 - 23:00
Slavnostní koncert žáků ZUŠ Mladá BoleslavSbor českých bratří, Mladá Boleslav25.5.2017
18:00 - 20:00
Absolventský koncertZUŠ Louny, Louny25.5.2017
16:30 - 17:30
Absolventský koncert Elišky Drbohlavové a Lubomíra MusilaZUŠ Louny, Louny24.5.2017
16:30 - 17:30
Kácení májeDolní Zimoř, p.Liběchov27.5.2017
18:00 - 19:00
37. národní soutěž a výstavy amatérské fotografieMěstské muzeum a galerie Svitavy, Svitavy28.5.2017 - 28.5.2017
Den dětí s „Múzami“ 27. 5. 2017 od 10.00 do 16.00 hod. - Ostrava - Nová Karolína Ostrava – Fórum Nová Karolína, Moravská Ostrava a Přívoz27.5.2017
10:00 - 17:00
Závěrečný koncert orchestrů a souborůBučovice, kino Brigáda, Bučovice26.5.2017
17:30 - 18:30
Hrabalovo KerskoKersko - Lesní ateliér Kuba, Hradištko20.5.2017 - 20.5.2017
Absolventský koncertZUŠ Varnsdorf, Varnsdorf24.5.2017
18:00 - 20:00
Koncert žáků Musikschule Gmünd (AT), Neckargemünd (SRN) a ZUŠ Vítězslava Nováka, Jindřichův HradecKD Střelnice, Jindřichův Hradec 128.5.2017
18:30 - 20:00
Jablonecký hudební festivalMěstské divadlo Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Nisou26.5.2017
17:00 - 19:30
DANCE EVOLUTIONSportovní hala TJ Spartak, Přerov, Přerov20.5.2017
10:00 - 20:00
Národní festival neprofesionálních komorních a symfonických těles 2017 - Bučovice, SlavkovSlavkov u Brna, Slavkov u Brna28.5.2017
17:00 - 18:30
Národní festival neprofesionálních komorních a symfonických těles 2017 - Bučovice, SlavkovBučovice, Bučovice27.5.2017
17:30 - 19:00
Děti hrají dětemABC klub Na Olšinkách, DDM BETA Pardubice, Pardubice24.5.2017 - 25.5.2017
IV. TANEČNÍ VEČERDivadlo F. X. Šaldy, Liberec28.5.2017
17:00 - 19:00
LETNÍ S-HLEDÁNÍZUŠ Liberec, Liberec26.5.2017
17:00 - 19:00
III. ABSOLVENTSKÝ KONCERT – sólová a komorní hraObřadní síň liberecké radnice, Liberec25.5.2017
17:30 - 19:00
Setkání mezi městyBrno, divadlo Barka, Brno27.5.2017 - 27.5.2017
Celostátní přehlídka školních dětských pěveckých sborůKoncertní síň Uničov, Uničov26.5.2017 18:00 - 27.5.2017 21:00
Jarní koncert Bendova komorního orchestruMuzeum, Císařský sál, Ústí nad Labem24.5.2017
19:00 - 21:00
TANCESSE 2017 SVČ Lužánky Brno, Brno26.5.2017 16:00 - 28.5.2017 12:00
BAMBIFEST České BudějoviceSportovní hala v Českých Budějovicích, České Budějovice20.5.2017 - 20.5.2017
XVIII. Národopisná slavnost v Kinského zahraděMusaion, Letohrádek Kinských, Praha 5-Smíchov20.5.2017 15:00 - 21.5.2017 16:00
Koncert absolventů ZUŠSál ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku25.5.2017
17:00 - 18:30
VI. Vítání jaraKlášter v Oseku u Duchcova, Osek u Duchcova21.5.2017
16:00 - 17:30
Výstava absolventů výtvarného oboru Základní umělecká škola Zlín - atrium, Zlín20.5.2017 - 28.5.2017
Festival sborového umění JihlavaJihlava, kongresový sál hotelu Gustav Mahler, kostel Povýšení sv. Kříže , Jihlava26.5.2017 - 28.5.2017
UŽ V ZUŠ – Den otevřených dveříAreál Základní umělecké škola Klášterec nad Ohří, Klášterec nad Ohří26.5.2017
14:00 - 18:00
Šrámkův Písek 2017Divadlo Pod čarou, Divadlo Fráni Šrámka a Centum kultury města Písek, Písek26.5.2017 18:00 - 28.5.2017 16:00
Výstava ZUŠ LitoměřiceHrad Litoměřice, Litoměřice20.5.2017 - 28.5.2017
Divadelní minifestival Oříšek 2017Základní škola Kolín IV., Prokopa Velikého 633 (3. ZŠ Kolín), Kolín IV26.5.2017
09:00 - 14:00
13. ročník Vtelenská dechparáda Jizerní Vtelno, zámek Stránov, Jizerní Vtelno 28.5.2017
14:00 - 18:00
VÍKENDOVÁ DIVADELNÍ DÍLNA Ateliér DÍVADLA , Praha 227.5.2017 09:00 - 28.5.2017 18:00
VÍKENDOVÁ DIVADELNÍ DÍLNA Ateliér DÍVADLA , Praha 220.5.2017 09:00 - 21.5.2017 18:00
Kurz akvarelu - lektor: Marc DesreumauxKolářův statek Hrachov, Svatý Jan20.5.2017 18:00 - 21.5.2017 16:00
Koncert žáků ZUŠ JičínPorotní sál jičínského zámku, Jičín25.5.2017
16:30 - 17:00
Koncert žáků hry na keyboardPorotní sál jičínského zámku, Jičín23.5.2017
18:00 - 19:30
Květnová hudební slavnostJezuitský sál hotelu Růže Český Krumlov, Český Krumlov25.5.2017 - 25.5.2017
Tanec pro radostKino Morava Veselí nad Moravou , Veselí nad Moravou28.5.2017
15:00 - 16:30
Mezioborový seminář SVĚTLO-OBRAZ-ZVUK Fakulta umění a designu UJEP a víceúčelový veřejný sál Hraničář, Ústí nad Labem., Ústí nad Labem20.5.2017 - 21.5.2017
Festival Májový svět – Dětské odpoledne věnované památce 300. výročí od narození „císařovny“ Marie TereziePark Cibulka, Praha 5 - Košíře27.5.2017
14:00 - 18:00
Koffi Kwahule: BINTOUH2O, sklepní prostor, Praha 325.5.2017
20:00 - 21:30
HURÁ DO OPERY! Státní opera dětemDDM Praha 2, Praha 222.5.2017
09:00 - 10:30
Kurz šití aneb Neboj se ušít si hračkuBosé nohy (budova školy Linqua Unversal), Litoměřice22.5.2017
16:00 - 19:00
KUK :-)Základní škola Rychnov u Jablonce nad Nisou, náměstí, Rychnov u Jablonce nad Nisou20.5.2017 - 21.5.2017
UPOZORNĚNÍ. NIPOS je autorem této výzvy a webových stránek. Nenese ale právní odpovědnost vůči účastníkům jednotlivých akcí, za přímé i nepřímé následky škod, vzniklé v průběhu konkrétních dílčích kulturních a kulturně-vzdělávacích akcí, přihlášených jejich pořadateli do Týdne uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby. NIPOS není oprávněn vstupovat do právních vztahů mezi pořadateli a účastníky jednotlivých akcí, ani řešit případné spory mezi nimi.

Tvář Týdne

Martin
Písařík

herec, dabér
a moderátor


Koordinátor

Záštity

Česká komise pro UNESCO

Partneři

Mediální partneři

časopis Tvořivá dramatika

pata webu

© Národní informační a poradenské středisko pro kulturu