Milí ARTpřátelé, vzhledem k vládním nařízením ohledně pandemie letošní ročník ARTýdne neproběhne, a tedy ani slavnostní koncert pro školy na HAMU. Pokud jste vytvořili elektronickou variantu Vaší akce nebo vymysleli nějakou jinou aktivitu – videoseminář, online čtení, tančení apod. – rádi ji budeme propagovat zde a na facebookové stránce projektu, odkazy či videa můžete zasílat na bulinova@nipos.cz. Přejeme vše dobré a těšíme se na Vaši on-line kreativitu!
logo
logo barva

Registrace

Vyplňte, prosím, následující formulář. Pokud pořádáte více akcí, vyplňte pro každou zvlášť.

Registrovat se můžete průběžně až do konce ARTýdne, tedy do 31. května

Pro správnou funkčnost aplikace je vyžadován zapnutý JavaScript.
Datum konání akce by mělo alespoň částečně být mezi 25. a 31. květnem.

Důležité

NIPOS jako zastřešující koordinátor projektu nenese právní odpovědnost za případná pochybení ze strany pořadatelů nebo ze strany osob přihlašujících jednotlivé akce.

NIPOS jako zastřešující koordinátor projektu nenese právní odpovědnost vůči účastníkům jednotlivých akcí za přímé i nepřímé následky škod vzniklé v průběhu konkrétních dílčích kulturních a kulturně-vzdělávacích akcí přihlášených jejich pořadateli nebo jinými osobami do ARTýdne uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby.

NIPOS není oprávněn vstupovat do právních vztahů mezi pořadateli, osobami spolupracujícími s pořadateli a účastníky jednotlivých akcí, ani řešit případné spory mezi nimi.

Osobní údaje, které NIPOS v souvislosti s ARTýdnem zpracovává, jsou zpracovávány dle platných právních předpisů ČR a EU. Více na: https://www.nipos.cz/ochrana-osobnich-udaju

Osobní údaje obsažené v interní databázi NIPOS budou využívány zásadně k nekomerčním a vědecko-výzkumným účelům.

Za nakládání s osobními údaji ze strany pořadatelů, přihlašovatelů a účastníků akcí nenese NIPOS odpovědnost.